A scos Nosfe album și deși n-a plecat susține că s-a întors 2
Nosfe( zis Unchiu Benz) cu

REPACK

la album doar că a ieșit Killa Fonic din Șatra B.E.N.Z.(trupa mea preferată <3) și dacă a ieșit a zis să-l înlocuiască pe album

au s-a stricat prietenia

În orice caz, recunosc că îți trebuie o valoare ridicată la IQ dacă vrei să asculți muzică de la 1Q B3NZ,


Era să uit
Nu-mi place că trebuie să mă explic lumii
Cum că ascult artiști neironic
Nu ascult nimic ironic (îmi plac manelele)

Acuma a da era să uit să menționez caracatița capitalistă masonii care ne conduc Nosfe se bate cu ei zilnic/îi expune;
Ei influențează masele (a nu se confunda cu "măsele"
Să perceapă muzica drept ceva "la mișto"
Dar ce nu știu ei e că totul e
la oha
Pwp

30 Dec - 15:28

Id: 386
 
705 vizualizari