Nosfe( zis Unchiu Benz) cu
REPACK
la album doar că a ieșit Killa Fonic din Șatra B.E.N.Z.(trupa mea preferată <3) și dacă a ieșit a zis să-l înlocuiască pe album
au s-a stricat prietenia
În orice caz, recunosc că îți trebuie o valoare ridicată la IQ dacă vrei să asculți muzică de la 1Q B3NZ,
Era să uit
Nu-mi place că trebuie să mă explic lumii
Cum că ascult artiști neironic
Nu ascult nimic ironic (îmi plac manelele)
Acuma a da era să uit să menționez caracatița capitalistă masonii care ne conduc Nosfe se bate cu ei zilnic/îi expune;
Ei influențează masele (a nu se confunda cu "măsele"
Să perceapă muzica drept ceva "la mișto"
Dar ce nu știu ei e că totul e
la oha
Pwp